Promocje, Promocje, Promocje
- znajdź Klientów przez linki sponsorowane.

Zamów kampanię w wyszukiwarce »

Referencje i opinie

Klienci Sembox

Referencje

Dokumenty formalne

Logo Pulsmed

Nasze przywiązanie do jakości i sposób prowadzenia szpitala zobowiązują nas do współpracy wyłącznie z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, posiadającymi odpowiedni poziom doświadczenia oraz wiedzy w swojej profesji.

Takim partnerem okazał się SEMBOX, który w pełni profesjonalnie zajął się realizacją kampanii linków sponsorowanych dla naszego szpitala.
Jakość prowadzonych działań zapewniła nam pozycję lidera w wynikach wyszukiwania, co zaprocentowało gronem nowych klientów zainteresowanych naszą ofertą.

Ref. Pulsmed
Logo Simex

Agencja SEMBOX przygotowała dla naszej Firmy koncepcję promocji oraz profesjonalną optymalizację kampanii linków sponsorowanych, zapewniając w ten sposób zarówno dużą skuteczność reklamy, jak i niski koszt pozyskania użytkowników na stronie.

Szczególnie zwróciła naszą uwagę dbałość oraz zaangażowanie w przygotowane przez copywritera tekstów reklamowych, bezpośrednio skierowanych do grupy docelowej, jaką są nasi niewątpliwie wymagający klienci. Zaowocowało to wysoką liczbą odwiedzin użytkowników na stronie, zainteresowanych naszą ofertą.

Ref. Simex
Logo Theta

Współpraca z SEMBOX okazała się trafnym wyborem. Specjaliści prowadzący kampanię promocyjną idealnie odczytali nasze intencje i potrzeby, przygotowując kampanie „szytą na miarę potrzeb”. Opieka nad kampanią również zasługuje na wyróżnienie, zwłaszcza pod względem jej rozbudowy, podnoszenia jakości kampanii oraz przede wszystkim w zakresie obniżenia kosztów za kliknięcia.
Ref. Theta
Logo ELTIM TB

Z przyjemnością możemy polecić usługi firmy SEMBOX w zakresie organizowania strategii reklamy internetowej. Efekty działań firmy są zauważalne i wymierne, a obsługa miła i fachowa.
Ref. ELTIM TB
Logo Grabczewscy

Szanowni Państwo, Firma Grąbczewscy pragnie polecić agencję SEMBOX, jako skutecznego partnera w realizacji działań promocyjnych w wyszykiwarkach: Google, Netsprint Onet.

W sierpniu 2009 powierzyliśmy agencji przygotowanie linków sponsorowanych, której celem było pozyskanie nowych klientów dla naszej Firmy. Specjaliści SEMBOX przygotowali kompleksową koncepcję promocji, która skutecznie zwróciła uwagę użytkowników na naszą ofertę.

Na wyróżnienie zasługuje również sposób, w jaki SEMBOX prowadzi kampanie. Należy tu docenić trzy główne cechy:
- Terminowość
- Zaangażowanie
- Profesjonalizm

Pozwala nam to polecić agencję SEMBOX innym firmą, które chcą aktywnie zaistnieć w wyszukiwarkach i pozyskać w ten sposób nowych klientów.

Ref. Grabczewscy

Zamów darmową ofertę na realizację kampanii reklamowej w wyszukiwarkach.