Promocje, Promocje, Promocje
- znajdź Klientów przez linki sponsorowane.

Zamów kampanię w wyszukiwarce »

Nasi partnerzy

Współpracujemy z wiarygodnymi firmami

Agencja Sembox świadczy usługi kampanii linków sponsorowanych również w modelu współpracy z innymi firmami. Jeżeli poszukujecie Państwo rzetelnego i sprawdzonego partnera do obsługi Waszych klientów w zakresie prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, zapraszamy do kontaktu.


Nasi partnerzy

Firmy, które aktualnie z nami współpracują, to:

 • Promoring.pl - pierwsza w Polsce sieć reklamy w sklepach internetowych, skupiająca ponad 1700 sklepów.

  PromoRing to innowacyjna spółka z branży eCommerce, zajmująca się sprzedażą oraz zarządzaniem powierzchniami reklamowymi w sklepach internetowych w ramach usługi ePOS. Zasada działania sieci reklamowej ePOS jest analogiczna do reklamy w sklepach tradycyjnych - producenci płacą by sprzedawane przez nich produkty były widoczne w tym kanale sprzedaży. Sieć zrzesza obecnie prawie 2000 podmiotów.

 • Firma Kamelia-Net to producent oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego o nazwie oscGold. oscGold to bardzo funkcjonalny, profesjonalny a zarazem prosty w obsłudze sklep internetowy.

  Nowoczesne narzędzie jakim jest oscGold pozwala na szybkie uruchomeinie sklepu internetowego dzięki czemu możecie Państwo zainstnieć w internecie. Nasze sklepy są od wielu lat uznawane za jedne z najlepszych oraz najtańszych systemów na rynku a pod względem funkcjonalności nie ustępują a często przewyższają możliwości znanych drogich produktów.

 • Ceferty Sp. z o.o. to wiodący na rynku dostawca stron internetowych. Firma rozwija internetową platformę, umożliwiającą małym i średnim przedsiębiorstwom generowanie i edytowanie swoich stron www. Dzięki najnowszym technologiom oraz innowacyjnemu podejściu wyznacza nowe ścieżki promowania firm oraz rozwoju Internetu.

  Serwis mamfirme.pl wyznacza nowy standard w swojej branży wyróżniając się pośród innych firm działających na rynku kreatorów stron www. Niedoświadczeni użytkownicy mogą w łatwy sposób zmieniać przykładowe treści oraz grafiki. Wszystkie te cechy bardzo dobrze wpisują się w potrzeby potencjalnych klientów serwisu.

 • Agencja Public Relations studio PRowokacja istnieje od 2004 roku i świadczy usługi doradcze w zakresie public relations, które umożliwiają firmom budowanie długofalowych relacji z konsumentami, partnerami biznesowymi, pracownikami, inwestorami oraz społecznością lokalną. Studio PRowokacja specjalizuje się w obsłudze firm z branży nowe technologie, IT&Telekom, a także w komunikacji marketingowej skierowanej do kobiet. Agencja korzysta z bogatego zestawu technik i narzędzi public relations i dba o zachowanie najwyższych standardów oraz etycznych norm postępowania.

  Więcej informacji na www.studioprowokacja.pl

 • Stronyzadarmo.pl – to firma proponująca kompleksową usługę związaną z zaprojektowaniem oraz uruchomieniem strony www, a także jej skuteczną promocję w Internecie. Specjalizują się w nowoczesnych technologiach internetowych. Można liczyć na ich pełne wsparcie. Wystarczy określić oczekiwania, a doradzą możliwie najlepsze rozwiązanie.

Zamów darmową ofertę na realizację kampanii reklamowej w wyszukiwarkach.