Promocje, Promocje, Promocje
- znajdź Klientów przez linki sponsorowane.

Zamów kampanię w wyszukiwarce »

Reklama w Wirtualnej Polsce – linki sponsorowane na WP.pl

Informacje podstawowe

Wirtualna Polska (WP) to pierwsza polska wyszukiwarka internetowa, a obecnie jeden z pięciu największych portali informacyjnych w Polsce.

WP oferuje reklamę zwaną AdKontekst.

AdKontekst to sposób promowania kontekstowego w postaci linków sponsorowanych wyświetlających się w wynikach wyszukiwania oraz na serwisach partnerskich.


Linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania

Linki sponsorowane w postaci boksów reklamowych WP wyświetlają się w rezultatach wyszukiwania na szukaj.wp.pl oraz w określonych wcześniej kategoriach tematycznych Katalogu Stron WWW w serwisie katalog.wp.pl.

Reklamy WP ukazują się wyszukującemu Internaucie pod oknem wyszukiwania oraz po prawej stronie naturalnych wyników wyszukiwania.

Na stronie Wyników Wyszukiwania może znajdować się maksymalnie 15 boksów reklamowych.

Linki sponsorowane w Wirtualnej Polsce - miejsca emisji

Każdy boks reklamowy to tekst o szerokości 200 pikseli. Zawiera tytuł, dwa wersy opisu oraz adres reklamowanej strony, na którą zostanie przekierowany użytkownik po kliknięciu w link.


Linki sponsorowane w sieci partnerskiej

WP oferuje także reklamę w Sieci Partnerskiej – czyli na stronach tematycznie powiązanych ze stroną Klienta. Przykładowe strony na których wyświetlane są boksy reklamowe to: wp.pl, gazeta.prawna, gazeta.pl, pracuj.pl, focus.pl, ściąga.pl, gazetawyborcza.pl, groszki.pl, forumoptymalizacja.pl, grono.net, sport.pl, glamour.pl, gratka.pl, o2.pl, kaprysy.pl, kozaczek.pl, polki.pl.

Linki sponsorowane w Wirtualnej Polsce - sieć partnerska

Płatność za usługę to wyłącznie koszt kliknięć użytkowników. Opłata za wyświetlenia boksu reklamowego nie jest pobierana – płaci się tylko za użytkowników sprowadzonych na promowaną stronę.


Czytaj również o innych formach linków sponsorowanych:Zobacz także:Zamów darmową ofertę na realizację kampanii reklamowej w wyszukiwarkach.