Promocje, Promocje, Promocje
- znajdź Klientów przez linki sponsorowane.

Zamów kampanię w wyszukiwarce »

Linki sponsorowane Google Adwords w urządzeniach mobilnych

Linki sponsorowane w urządzeniach mobilnych

Ilość urządzeń przenośnych z dostępem do Internetu wciąż rośnie. Na rynku pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania technologiczne ułatwiające organizację życia prywatnego i zawodowego. Google pomyślało o tym i aktywowało funkcję wyświetlania reklam AdWords w urządzeniach mobilnych.

Linki sponsorowane Google AdWords w urządzeniach mobilnych

Jak wygląda kierowanie reklam na urządzenia mobilne?

Opcja kierowania na platformę urządzeń daje możliwość wyświetlania reklam tekstowych i graficznych na komputerach stacjonarnych i notebookach oraz na urządzeniach przenośnych wyposażonych w przeglądarki z pełną funkcjonalnością. Istnieje opcja kierowania reklam tylko na urządzenia mobilne.

Jak włączyć, bądź wyłączyć kierowanie na urządzenia mobilne?

Opcja ta dostępna jest w ustawieniach kampanii. Można ustawić kierowanie na dowolną platformę, jednakże w każdej kampanii musi być włączone wyświetlanie reklam na minimum jednej platformie urządzeń.

Czy kierowanie na urządzenia mobilne umożliwia emitowanie reklam w sieci Google?

Kampanie, które posiadają ustawione kierowanie na urządzenia przenośne mogą być wyświetlane zarówno w wyszukiwarce Google, jak również w sieci partnerskiej. Wyświetlanie w sieci partnerskiej dopuszcza wyświetlanie reklam graficznych, które także będą widoczne w urządzeniach przenośnych. Musi być jedynie włączona taka opcja w ustawieniach kampanii.


Czytaj również o innych formach linków sponsorowanych Google AdWords:


Zobacz również:

Zamów darmową ofertę na realizację kampanii reklamowej w wyszukiwarkach.