Promocje, Promocje, Promocje
- znajdź Klientów przez linki sponsorowane.

Zamów kampanię w wyszukiwarce »

Reklama na Onet.pl – linki sponsorowane w OnetBoksy

Informacje podstawowe

Onet.pl jest największym polskim portalem internetowym. Reklama wyświetlana jest w postaci OnetBoksów.

OnetBoksy to sposób promowania kontekstowego w postaci linków sponsorowanych wyświetlających się w wynikach wyszukiwania oraz na serwisach partnerskich.


Linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania

OnetBoksy wyświetlają się tylko wtedy, gdy wpisane zostaną w wyszukiwarkę frazy, które zawarte są w zdefiniowanej wcześniej liście słów kluczowych. Teksty reklamowe emitowane są Internautom korzystającym z serwisu OnetSzukaj, na serwisach tematycznych Onet.pl, lokalizatorze Zumi.pl oraz na stronach w ramach republiki (edukacja i nauka, hobby, kultura i sport, podróże, rozrywka i wypoczynek, życie publiczne).

Reklama w postaci OnetBoksów złożona jest z czterech wierszy – nagłówka (tytułu), dwóch wierszy hasła reklamowego (opisu) oraz adresu strony docelowej na który trafi użytkownik po kliknięciu w link.

Linki sponsorowane w Onet - miejsca emisji

Linki sponsorowane w sieci partnerskiej

Reklama w OnetKontekst jest formą promowania się w sieci partnerskiej Onet.

Przykładowe strony, na których wyświetlane są reklamy: plejada.pl, gala.onet.pl, charaktery.onet.pl, blog.onet.pl, biznes.onet.pl.


Czytaj również o innych formach linków sponsorowanych:Zobacz także:Zamów darmową ofertę na realizację kampanii reklamowej w wyszukiwarkach.