Promocje, Promocje, Promocje
- znajdź Klientów przez linki sponsorowane.

Zamów kampanię w wyszukiwarce »

Linki sponsorowane w NetSprint

Informacje podstawowe

NetSprint to wyszukiwarka zasobów polskiego Internetu. Opracowano i uruchomiono ją w 2000 roku w Warszawie.

NetSprint oferuje reklamę zwaną AdKontekst.

AdKontekst to sposób promowania kontekstowego w postaci linków sponsorowanych wyświetlających się w wynikach wyszukiwania oraz na serwisach partnerskich.


Linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania

Link Sponsorowany emituje się na wszystkich serwisach, na których znajduje się wyszukiwarka NetSprint.pl (m.in. WP.PL, o2.pl, hoga.pl, yellowpages.pl, Gery.pl). Reklamy AdKontekst ukazują się wyszukującemu Internaucie pod oknem wyszukiwania oraz po prawej stronie naturalnych wyników wyszukiwania.

Linki sponsorowane w NetSprint - miejsca emisji

Link Sponsorowany może być także wyświetlany na serwisach partnerskich zaliczających się do Sieci Adkontekst , zawierających treści tematycznie powiązane z usługami reklamodawcy. (m.in. na stronach portalu WP.PL, portalu Gazeta.pl w systemie Boksy.gazeta.pl, Gratka.pl, IDG.pl i wielu innych).


Linki sponsorowane w sieci partnerskiej

W sieci kontekstowej istnieje możliwość wyświetlania reklam Adkontekst Exclusive – czyli linków sponsorowanych wzbogaconych o grafikę wspierającą komunikację marketingową.

Linki sponsorowane w NetSprint - exclusive

Następną opcją reklamy jest Adkontekst Intertext. Są to wyróżnione w treści artykułu słowa, które aktywują się po najechaniu na nie kursorem. Mechanizm reklamowy dopasowuje reklamy bazując na słowach aktywnych w wynikach wyszukiwania oraz słów ze statusem „intertext”. Tak jak w przypadku Adkontekst Exclusive, zawsze prezentowana jest reklama wyłącznie jednego reklamodawcy. Adkontekst Intertext dopuszcza emitowanie reklam tekstowych jak i również Adkontekst Exclusive.

Linki sponsorowane w NetSprint - intertekst

Czytaj również o innych formach linków sponsorowanych:Zobacz także:Zamów darmową ofertę na realizację kampanii reklamowej w wyszukiwarkach.