Promocje, Promocje, Promocje
- znajdź Klientów przez linki sponsorowane.

Zamów kampanię w wyszukiwarce »

Kampanie i reklama - linki sponsorowane Google AdWords

Czym jest Google AdWords?

Google AdWords to jedna z usług oferowanych przez firmę Google. Dzięki niej, firmy mogą dotrzeć do potencjalnych klientów swoich produktów i usług, pokazując im linki sponsorowane - reklamę, która jest najczęściej związana z tym, czego akurat szuka użytkownik Google.

Linki sponsorowane w Google to nie tylko reklama na stronach wyników wyszukiwania - to szansa na dotarcie do internautów również w innych miejscach Sieci:

Linki sponsorowane w Google AdWords - miejsca emisji

Linki sponsorowane Google w wynikach wyszukiwania

Linki sponsorowane są emitowane w wyróżnionym miejscu razem z naturalnymi wynikami wyszukiwania – na samej górze strony oraz po jej prawej stronie. Czytaj więcej na ten temat: Linki sponsorowane Google AdWords w wynikach wyszukiwania.


Linki sponsorowane Google w sieci kontekstowej

Linki sponsorowane w sieci kontekstowej pomogą nam dotrzeć do Internautów, którzy przebywają na różnorodnych portalach tematycznych, forach i portalach społecznościowych. Czytaj więcej na ten temat: Linki sponsorowane Google AdWords w sieci kontekstowej.


Linki sponsorowane Google w YouTube

Linki sponsorowane w serwisie YouTube pomogą nam dotrzeć do Internautów, którzy oglądają materiały multimedialne określonego rodzaju. Czytaj więcej na ten temat: Linki sponsorowane Google AdWords w YouTube.


Linki sponsorowane Google w urządzeniach mobilnych

Linki sponsorowane w urządzeniach mobilnych (np. telefony komórkowe) pomogą nam dotrzeć do Internautów, którzy szukają w danym momencie np. najbliższego sklepu czy adresu. Czytaj więcej na ten temat: Linki sponsorowane Google AdWords w urządzeniach mobilnych.


Zobacz również:

Zamów darmową ofertę na realizację kampanii reklamowej w wyszukiwarkach.